Mobiliųjų telefonų supirkimas
Neradote modelio?

    Norėdami susisiekti su mumis elektroniniu paštu, užpildykite žemiau esančią formą  arba rašykite [email protected] ir mes darbo dienomis jums atsakysime per 24 h.
 

Remonto Eiga

Apie mus

„Mobili šalis“ telefonų taisykla siūlo įvairių gamintojų telefonų remontą (taip pat ir iPhone). Atliekamas ekrano keitimas, pašalinami programinės įrangos gedimai, prireikus įdiegiama ar atnaujinama navigacijos sistema, ir t.t. Noras pateisinti klientų lūkesčius ir sukaupta darbo patirtis visada leidžia tikėtis paties geriausio rezultato, o atliktiems darbams yra teikiama 90 dienų garantija.

Partneriai

Musu komanda

 

  • Meistras Tomas
  • Pirkimai - pardavimai Zigmas
  • Konsultantas Tadas

Kontaktai

Adresas

H. Manto g. 31, LT-92236 Klaipėda

Telefonas +3706 50 22288* - Prašome skambinti anksčiau nurodytu telefonu darbo dienomis nuo 9:00 iki 18:00

Automobilių stovėjimo aikštelė 40 min. NEMOKAMA         

 

 


 

Atsiliepimai

Labai šaunus vaikinai, labai greitai atlieka remonto darbus ir į visus klausimus atsakė. Tiesiog nuostabu būti jų klientu.
Stasys
Puikiai aptarnauja. Labai greitai atsako į pateiktus klausimus. Taip pat užsakytą telefoną gavau per vieną dieną!
Karina Kasimova
Labai malonūs ir profesionalūs vaikinai. Įdaviau telefoną taisyti į garantinį, puikiai ir greitai viską sutvarkė. Savo srities specialistai, labai rekomenduoju! :)
Milda Jurkute
Profesionalus kolektyvas, dirba greitai, gerai ir svarbiausia - sąžiningai už protingas kainas. Esu kelis metus klientė. Rekomenduoju. Sėkmės JUMS.
versme 8
Užskaitau !!! Vakar išsiunčiau telefoną pardavimui, šiandien gavau pinigus. 10 balų aptarnavimas. Malonu turėti reikalų su žmonėm kurie laikosi savo žodžio !!! Patys geriausi atsiliepimai.
Andrius Lu


Noriu parduoti PC

Sekite Remonto Eigą